طراحی سایت با طعم تک دیزاین
آیا سوالی دارید؟ آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم، تماس بگیرید 09352973537

درباره تک دیزاین

تیم برنامه نویسی و طراحی سایت تک دیزاین نیازهای مشتریان را شناسایی و با استفاده از تکنولوژی و متدلوژی های روز دنیا وب سایت شما را به صورت کامل طراحی و راه اندازی خواهد کرد. تیم تک دیزاین به هیچ وجه از قالب های آماده و رایگان جهت راه اندازی وب سایت مشتریان محترم استفاده نخواهد کرد و تمامی طراحی ها بصورت اختصاصی و فقط برای یک مشتری انجام خواهد شد.

 

پشتیبانی وب سایت ها

در صورت تمایل و درخواست مشتری محترم، مدیریت و پشتیبانی وب سایت طراحی شده نیز توسط گروه تک دیزاین انجام خواهد شد تا وب سایت ایجاد شده به بهترین شکل ممکن پیاده سازی شود.
همچنین عملیات بهینه سازی و سئو برای موتورهای جستجوگر مانند گوگل انجام خواهد شد تا بازدهی وب سایت برای مشتری محترم بیشتر قابل رویت باشد. این عملیات طبق الگوریتم های گوگل بروزرسانی خواهند شد تا سایتی پایدار در دسترس کاربران قرار گیرد.

 

امکانات وب سایت ها

تمامی وب سایت ها بصورت تک زبانه (فارسی یا انگلیسی) طراحی خواهند شد و در صورت تمایل به دو زبانه کردن وب سایت، مبلغ 30% از کل پروژه به هزینه کل افزوده خواهد شد. همچنین امکانات رایج مانند منو، صفحه تماس با ما، صفحه درباره ما، صفحه مربوط به تعرفه خدمات و محصولات، گالری تصاویر و غیره نیز به عنوان امکانات پایه به وب سایت شما افزوده خواهد شد.

تمامی وب سایت هایی که توسط تک دیزاین طراحی و راه اندازی میشوند، دارای دامین رایگان دات کام و دات آی آر به همراه هاست یکساله میباشند.

جهت اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید
تلفن تماس و پیامک: 09352973537